KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14045006

nr 1404 5006

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsning, Signerad, numrerad 47/65, daterad -83. Oramat löst blad. Längd: 109 cm, djup: 79 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:22:59

21/6 17:24:45 1      Vinnande bud

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner